Silverline pneumatische luchtspuit van gietijzer. Lange spuit 230 mm bereikt krappe plekken en blaast snel stof en vloeistof weg. Robuust en efficiënt. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Ideaal voor het verwijderen van vloeistof en stof bij fabricatiewerk. Deze gietijzeren luchtspuit heeft een totale lengte van 140 mm en een lange spuit van 230 mm. Krachtig blazen, precies richten, direct schoon resultaat. Deze pneumatische luchtspuit is jouw go-to tool om onderdelen, werkbanken en machines snel en grondig vrij te maken van stof, spanen en restvloeistoffen. Dankzij de lange spuit bereik je moeiteloos krappe en diepe plekken, terwijl de compacte body lekker in de hand ligt voor gecontroleerd en gericht werken.
Gemaakt van robuust gietijzer voor een lange levensduur De behuizing van gietijzer geeft deze luchtspuit een solide en slijtvaste basis die tegen een stootje kan in de werkplaats. De gepolijste afwerking ziet er professioneel uit en is eenvoudig schoon te houden. Bewaar de luchtspuit droog, blaas na gebruik even door en voeg af en toe een druppel pneumatische olie toe aan de luchtlijn voor een blijvend soepele werking. Zo profiteer je lang van consistente prestaties, dag in, dag uit.
Sluit aan op je compressor en ga aan de slag Met de 1/4 inch mannelijke bajonetkoppeling koppel je de luchtspuit razendsnel aan je compressor. De 230 mm lange spuit geeft je bereik waar je normaal niet bij kunt, perfect voor machinebedden, radiatoren, motorruimtes en hoeken van werkbanken. De totale lengte van 140 mm houdt het geheel compact en handzaam, zodat je nauwkeurig kunt doseren en richten. Tip: gebruik een matige werkdruk voor delicate oppervlakken en verhoog de druk voor hardnekkig vuil of het wegblazen van vloeistofresten.
Kies voor de Silverline pneumatische luchtspuit als je schoon en efficiënt wilt werken zonder gedoe. Hij is compact, sterk en verrassend veelzijdig, zodat je sneller klaar bent met een netter resultaat. Twijfel je nog? Deze luchtspuit combineert duurzame materialen met dagelijks gebruiksgemak en levert meteen waarde op je werkplek. Leg hem vandaag in je winkelmand en ervaar het verschil bij de eerste druk op de trekker.
Silverline, pneumatische luchtspuit, pneumatisch gereedschap, gietijzer, 1/4 inch bajonetkoppeling, lange spuit 230 mm, compacte luchtspuit 140 mm, lichtgewicht 0,087 kg, gepolijste afwerking, stof verwijderen, vloeistof wegblazen, werkplaats reinigen, machineonderhoud, automotive, metaalbewerking, blaaspistool