Zwart monnik kostuum met lange mantel, capuchon, ceintuur en kruis. Comfortabel en herbruikbaar. Perfect voor Halloween, carnaval en themafeesten. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Ga voor een mysterieuze en opvallende look met dit zwarte monnik kostuum. Het lange gewaad met capuchon en koordceintuur zorgt voor een authentieke uitstraling en is perfect voor Halloween, carnaval, toneelstukken of themafeesten. Het meegeleverde kruis maakt de outfit compleet.
Het kostuum is gemaakt van licht en ademend materiaal, waardoor het comfortabel te dragen is, zelfs tijdens lange avonden. De capuchon geeft een extra dramatisch effect en biedt verschillende mogelijkheden voor een griezelige of serieuze uitstraling. Dankzij de losse pasvorm is het kostuum geschikt voor vrijwel iedereen.
Of u nu kiest voor een enge monnik tijdens Halloween of een traditionele rol in een toneelstuk, dit kostuum biedt volop mogelijkheden. Na gebruik is het eenvoudig op te vouwen en op te bergen, zodat het keer op keer kan worden hergebruikt.
monnik kostuum Halloween, zwart monnik gewaad, carnaval kostuum man, verkleedkleding monnik, monnik outfit met capuchon, Halloween mannenkostuum