Silverline schuurmop Ø 75 mm, korrel 240. Slijtvast nylon voor hout en metaal. Past op de meeste boormachines. Schuur snel, zonder verstopping, tot 8000 t/min. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Duurzame nylon schuurmop voor hout en metaal. Geschikt voor platte en onregelmatige oppervlakken. Past op de meeste boormachines. Max. 8000 toeren per minuut. Gelijkmatig schuren zonder verstopping en met een strak eindresultaat Deze koepelvormige schuurmop geeft je controle en snelheid bij het reinigen, matteren en fijnschuren van hout en metaal. De vorm sluit moeiteloos aan op randen, hoeken en contouren, zodat je ook op lastige plekken een egale finish krijgt.
Gemaakt voor langdurig en consistent gebruik De slijtvaste nylonvezels zijn geïmpregneerd met aluminiumoxide, bekend om zijn scherpe en duurzame snijactie. De open vezelstructuur voorkomt vollopen met stof en deeltjes, wat de levensduur verlengt en de koeling bevordert. De stalen schacht van 6 mm zorgt voor een stabiele, trillingarme bevestiging in je boormachine. Resultaat: een constante afname, minder stilstand en een mooie, gelijkmatige afwerking project na project.
Monteren, instellen, gaan Klem de 6 mm spandoorn in je boorkop, kies een passend toerental tot maximaal 8000 toeren per minuut en laat de schuurmop het werk doen. Ideaal voor het ontbramen, matteren en reinigen van metaal, het opschuren van hout tussen laklagen, het verwijderen van lichte roest en oxidatie en het egale finishen van profielen en rondingen. Werk met lichte, gelijkmatige druk en beweeg constant om groeven te voorkomen. Tip: test eerst op een reststuk en bouw de druk rustig op voor de mooiste, streeploze afwerking.
Klaar voor een strakke, egale finish zonder gedoe? Met de Silverline koepelvormige schuurmop 75 mm korrel 240 werk je sneller, schoner en met meer controle. De duurzame materialen en slimme koepelvorm leveren betrouwbare resultaten op elk oppervlak. Voeg ’m vandaag toe aan je gereedschap en ervaar het verschil bij je volgende project.
Silverline, Silverline koepelvormige schuurmop 75 mm korrel 240, boormachineaccessoires, nylon schuurmop, aluminiumoxide, korrel 240, 6 mm spandoorn, 8000 toeren per minuut, hout schuren, metaal reinigen, ontroesten, matteren, tussen schuurstappen, randen en contouren, koepelvormige schuurmop, schuuraccessoires