Kies een categorie
- Incl.Excl.BTW
- 0Jouw winkelwagen0 artikelenGeen producten gevonden...
Zoekresultaten voor ""
Prijs en merk filters
Geef uw douche een finishing touch met een douchegoot van Rea Sanitair. De Drain douchegoot is gemaakt van RVS en is ook nog eens een mooi alternatief vo….....Toon meer
Geef uw douche een finishing touch met een douchegoot van REA sanitair. De drain douchegoot is gemaakt van RVS en is ook nog eens een mooi alternatief voor een doucheputje.
Deze drain douchegoot Pro van 70 cm bevat een flens. Hierdoor kunt u de goot makkelijker en strakker installeren. Een douchegoot met flens is ideaal om te verwerken in een tegelvloer. De tegels vallen op de flens en sluiten zo naadloos aan op de douchegoot.
Door zijn mat zwarte kleur is deze douchegoot Pro een echte eyecatcher. In combinatie met andere mat zwarte elementen van REA sanitair creëert u een moderne eenheid in uw badkamer. Daarnaast is door de vormgeving van deze douchegoot uw douche in een mum van tijd droog en schoon. Ga met een trekker door de douche richting de goot en het water wordt goed afgevoerd.
raadpleeg voor het plaatsen van dit product de handleiding.
Wat deze douchegoot uniek maakt zijn de stelpoten, hierdoor is de douchegoot perfect af te stellen bij montage. Dus geen goede met vleugelmoertjes etc. Voor extra aandacht bij het onderhoud zit er een speciale spons bij om de mooie zwarte kleur te behouden.
SKU | 2432742495 |
EAN | 5902557375875 |
Deliverytime
Deliverytime