Silverline diamant snijschijf 110 mm met gesloten velg. Asgat 22,23 mm. Snijdt keramiek, natuursteen en tegels strak, nat en droog. Duurzaam en precies. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Perfect voor het fijn slijpen van keramiek, natuursteen en tegels. Geschikt voor 22,23 mm asgat haakse slijpmachines. Ideaal voor nat en droog slijpen. Snijd strakker, schoner en met meer controle Deze 110 mm diamant snijschijf met gesloten velg levert een gladde, chipvrije afwerking bij tegels, porselein en natuursteen. Dankzij de precieze balans en duurzame opbouw werk je sneller, met minder nabewerking en minder slijtage van je machine.
Gemaakt voor nauwkeurigheid en lange levensduur De schijf heeft een staalkern met gesinterde diamantsegmenten en een gesloten velg voor een bijzonder fijne snede. De constructie volgens veiligheidsnorm EN 12413 staat voor betrouwbare prestaties onder hoge snelheden. Bij natslijpen blijft de temperatuur laag, wat de standtijd verlengt en het blad beschermt. De geverfde afwerking helpt tegen corrosie, terwijl de constante rondloop zorgt voor minder trillingen en een consistente snijkwaliteit.
Eenvoudig monteren, direct scherp resultaat Plaats de schijf op je haakse slijper met asgat 22,23 mm en laat het blad rustig zijn werk doen, zonder te forceren. Geschikt voor nat en droog gebruik; voor de strakste randen en minimale stofontwikkeling kies je nat slijpen. Ideaal voor keramische tegels, porselein, marmer en andere natuursteen. Tip: markeer je snijlijn, begin met een rustige aanzet, houd een gelijkmatige snelheid aan en koelen met water waar mogelijk. Zo behaal je een perfect, splintervrij resultaat en vergroot je de levensduur van de schijf. Handleiding: https://cdn.webshopapp.com/shops/24079/files/383539935/571499-z1manpro1.pdf
Kies voor de Silverline diamant snijschijf 110 mm als je strak, snel en zonder gedoe wil werken. Deze schijf combineert professionele snijkwaliteit met betrouwbare veiligheid en een lange standtijd. Twijfel je nog? Probeer hem bij je volgende tegelklus en ervaar het verschil in snijcomfort, afwerking en tempo.
Silverline, diamant snijschijf 110 mm, snij- en slijpschijven, gesloten velg, asgat 22,23 mm, nat slijpen, droog slijpen, keramiek snijden, natuursteen snijden, porseleintegels, haakse slijper accessoire, EN 12413, splintervrije snede, tegels snijden