Silverline blaaspistool: reinig stof en vloeistofresten snel en precies. Ergonomisch, 2-6 bar, 1/4 inch inlaat. Brede trekker en ophanggat voor gemak. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Perfect voor het afblazen van vloeistofresten en stof. Ergonomisch handvat en brede trekker voor optimale controle. Inclusief hanggat voor eenvoudige opberging. Krachtig, licht en direct inzetbaar voor schoonblazen, drogen en precisiewerk rond machines, auto’s en werkbanken. Dit ergonomische blaaspistool van Silverline geeft je fijne luchtcontrole, zodat je snel, schoon en veilig werkt zonder gedoe.
Gebouwd voor dagelijks gebruik met een slagvaste kunststof behuizing die tegen een stootje kan en een messing luchtinlaat voor een betrouwbare aansluiting. De robuuste bouw en eenvoudige constructie maken het onderhoudsarm. Dankzij de kwaliteitsmaterialen blijft de luchtstroom stabiel en voorspelbaar, klus na klus.
Aansluiten, druk instellen en gaan Sluit het pistool aan op je compressor via de 6,35 mm luchtinlaat (1/4 inch), stel de werkdruk in tussen 2 en 6 bar en doseer de luchtstroom met de brede trekker. Ideaal voor het droogblazen van gewassen onderdelen, stofvrij maken van machines, het verwijderen van zaagsel of metaalspanen en het schoonblazen van moeilijk bereikbare plekken. Tip: begin met lage druk voor delicate oppervlakken en verhoog indien nodig voor hardnekkig vuil.
Kies voor het Silverline blaaspistool als je betrouwbaarheid, comfort en controle zoekt. Licht in de hand, sterk in gebruik en klaar voor elke schoonblaasklus. Bestel vandaag en ervaar hoe moeiteloos en snel je werkplek of onderdelen weer schoon en droog zijn.
Silverline, Silverline ergonomisch blaaspistool 2 tot 6 bar, pneumatisch gereedschap, compressor toebehoren, luchtinlaat 6,35 mm, ergonomisch handvat, brede trekker, hanggat, werkdruk 2 tot 6 bar, stof en vuil verwijderen, schoonblazen, werkplaats, auto onderhoud, houtbewerking