Triton schuurband 75 x 533 mm, korrel 60. Extra sterke stoffen rug en aluminiumoxide voor snelle materiaalafname en duurzaam. Set van 5 voor hout en metaal. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Hoogwaardige aluminiumoxide schuurband met duurzame stoffen achterzijde. Perfect voor het schuren en afwerken van hout, metaal, verf en lak. Snel schuren, strak resultaat en gebouwd voor intensief gebruik Deze schuurband in zware uitvoering combineert hoge materiaalafname met een gelijkmatige finish. De korrel 60 is ideaal voor middelgrof werk zoals vormgeven, ontlakken, ontroesten en vlakken. Dankzij de gesloten coating werk je efficiënt door en krijg je een egale afwerking bij elke haal.
Gemaakt voor langdurige topprestaties De aluminiumoxide korrels zijn hard en slijtvast, waardoor ze lang scherp blijven. Het fenolhars bindmiddel fixeert de korrels stevig en houdt stand bij hoge belastingen. De sterke stoffen drager in zware uitvoering is scheurbestendig en blijft stabiel, zelfs bij intensief of langdurig schuren. De gesloten coating zorgt voor een consistente korreldichtheid, zodat je snel materiaal verwijdert en toch een gelijkmatig oppervlak behoudt. Resultaat: een lange standtijd, minder bandwissels en constante kwaliteit.
Plug-and-play op bandschuurmachines met bandmaat 75 x 533 mm Monteer de band, stel de juiste spanning in en laat de machine het werk doen zonder extra druk. Korrel 60 is perfect voor het snel wegwerken van oneffenheden, het verwijderen van oude verf of lak en het voorbereiden van oppervlakken voor verdere afwerking. Tip: werk voor de beste eindkwaliteit na met een fijnere korrel. Gebruik, waar mogelijk, stofafzuiging om de werkplek schoon te houden en de levensduur van de band verder te verlengen.
Kies voor de Triton schuurband in zware uitvoering als je betrouwbaarheid, tempo en een strak eindresultaat zoekt. Deze set van 5 biedt je voldoende voorraad om meerdere klussen achter elkaar te klaren, zonder in te leveren op kwaliteit. Klaar om sneller en netter te werken? Voeg hem vandaag nog toe aan je gereedschap.
Triton, Triton schuurband – zware uitvoering – 75 x 533 mm – korrel 60 – 5 stuks, schuurband, aluminiumoxide, gesloten coating, korrel 60, 75 x 533 mm, middelgrof schuren, hout schuren, metaal schuren, verf en lak verwijderen, bandschuurmachine