Silverline vezel schuurschijven 115 mm korrel 24 (10 stuks): duurzaam aluminiumoxide. Snelle materiaalverwijdering op staal en hout, voor haakse slijpmachines. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Ideaal voor slijpen, schuren en materiaalverwijdering. Geschikt voor staal, legeringen en hout. Zwaar belastbare aluminiumoxide schijven voor haakse slijpmachines. Krachtig, snel en betrouwbaar bij elke klus Met deze set van 10 vezel schuurschijven pak je moeiteloos ruwe materiaalafname, het verwijderen van roest en het wegwerken van lasnaden aan. De combinatie van korrel 24 en een robuuste opbouw zorgt voor agressieve snijprestaties met een gelijkmatige afwerking, zodat je sneller klaar bent met minder schijfwissels.
Gemaakt voor intensief gebruik De aluminiumoxide schuurkorrels leveren een agressieve snede en een lange standtijd. De zware vezelrug met sterke harsbinding houdt de korrels stevig vast, ook bij hoge druk en langdurig gebruik. Dankzij de open strooiing raakt de schijf minder snel vol, koelt hij beter en blijft de afname consistent. Silverline staat bekend om een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, zodat je keer op keer kunt vertrouwen op stabiele resultaten.
Snel monteren, direct resultaat Gebruik de schijven op een haakse slijper van 115 mm in combinatie met een passende steunschijf. Het asgat van 22.23 mm past op de meeste machines. Perfect voor het afvlakken van lasrupsen, ontbramen van randen, verwijderen van lak en roest en het grof egaliseren van hout. Tip: werk met een lichte druk en een werkhoek van ongeveer 10–15 graden, laat de schijf het werk doen en kies een toerental dat past bij het materiaal voor de beste controle en levensduur.
Kies voor Silverline als je snelheid, kracht en betrouwbaarheid wilt combineren. Deze zwaar belastbare vezel schuurschijven met korrel 24 geven je de grip en controle om elke voorbereidende of grove schuurklus strak af te ronden. Twijfel je nog? Dankzij de brede inzetbaarheid en lange levensduur haal je met deze set maximale waarde uit elke schijf. Bestel vandaag en ervaar het verschil bij je volgende project.
Silverline, zwaar belastbare vezel schuurschijven 115 mm korrel 24 – 10 stuks, schuurschijven, schuurmateriaal, accessoires haakse slijper, aluminiumoxide, korrel 24, 115 mm, 22.23 mm, set van 10, agressieve materiaalafname, lange levensduur, staal schuren, legeringen schuren, hout schuren, roest verwijderen, lasnaad bewerken, oppervlaktevoorbereiding, doe-het-zelf, vakman