Ruhhy spray mop met 600 ml tank, 180° draaibare steel en 2 microvezeldoeken. Snel en effectief schoonmaken zonder emmer, licht en wendbaar. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
De Ruhhy spray mop met 600 ml watertank maakt schoonmaken eenvoudiger, sneller en efficiënter. Dankzij de geïntegreerde sproeifunctie hoef je geen emmer meer te gebruiken en vermijd je knoeien of bukken tijdens het dweilen. Met één druk op de hendel verspreidt de mop gelijkmatig water of reinigingsmiddel, terwijl de microvezeldoek vuil en stof effectief opneemt. Ideaal voor dagelijks gebruik in huis, kantoor of appartement.
De ruime 600 ml tank biedt voldoende capaciteit om een groot oppervlak schoon te maken zonder tussentijds bijvullen, waardoor je tijd en water bespaart. De 180° draaibare steel maakt het mogelijk om gemakkelijk onder meubels en in hoeken te reinigen. De meegeleverde microvezeldoeken zijn herbruikbaar en machinewasbaar op 30°C, waardoor ze zowel duurzaam als milieuvriendelijk zijn. Het lichte, ergonomische ontwerp zorgt voor comfortabele bediening en moeiteloos manoeuvreren.
De Ruhhy spray mop is direct klaar voor gebruik en eenvoudig te vullen met water of schoonmaakmiddel naar keuze. De platte mopkop met een breedte van 41 cm zorgt voor een groot bereik, terwijl het stevige ontwerp langdurig gebruik garandeert. Met de twee bijgeleverde doeken heb je altijd een reserve bij de hand, zodat je zonder onderbreking kunt schoonmaken.
Ruhhy spray mop 600ml, dweil met sproeifunctie, platte mop met microvezel, vloerwisser zonder emmer, 180 graden draaibare mop, herbruikbare dweil