Zandschop Hollands model 0 met gelakt blad en essenhouten steel 100 cm met T-handvat voor bouw en montage met hout, 100 cm voor nauwkeurig werken en een zeker Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Ontdek de Zandschop Hollands model 0 met gelakt blad en essenhouten steel 100 cm met T-handvat Zandschop 0 met groot gelakt blad tegen roest en vlakke steekrand. Met essenhouten steel van 100 cm, T-handvat en PEFC keurmerk voor verantwoord hout.
Deze zandschop in Hollands model is ideaal wanneer je veel materiaal in korte tijd wilt verplaatsen. Door het grote bladoppervlak draag je per schep meer volume, perfect voor droog zand, grind of andere losse materialen.
Zo werk je sneller door en houd je tempo in elke klus. Kwaliteit en duurzaamheid Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik.
Gebruik de kenmerken hierboven om de juiste maat en uitvoering te kiezen voor jouw toepassing.
Zoekwoorden: zandschop hollands model 0 met gelakt blad en essenhouten steel 100 cm met t-handvat, hout, 100 cm, bouw