TÜV/GS-gekeurde startkabelset met 2x 4,5 meter flexibele koperkabels. Voorzien van 4 volledig geïsoleerde klemmen en geschikt voor maximaal 480A. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
TÜV/GS-gekeurde startkabelset met 2x 4,5 meter flexibele koperkabels. Voorzien van 4 volledig geïsoleerde klemmen en geschikt voor maximaal 480A. De ProPlus Startkabelset - 35 mm2 TÜV/GS Gekeurd is jouw ideale metgezel in noodsituaties. Of je nu onderweg bent naar je werk of op vakantie, deze startkabelset zorgt ervoor dat je altijd voorbereid bent op een lege accu. Met een lengte van 2x 4,5 meter biedt deze set voldoende bereik om gemakkelijk tussen voertuigen te manoeuvreren. Praktisch voor onderweg en handig om je auto netjes en veilig te houden.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Deze startkabelset is TÜV/GS-gekeurd, wat betekent dat het voldoet aan de hoogste veiligheids- en kwaliteitsnormen. De flexibele koperkabels zijn vervaardigd volgens de ISO 6722 norm, wat zorgt voor een uitstekende geleiding en duurzaamheid. De vier volledig geïsoleerde contactklemmen naar DIN-normen garanderen een veilige en betrouwbare verbinding.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. Met een maximale stroomsterkte van 480A is deze startkabelset krachtig genoeg om zelfs de grootste voertuigen weer tot leven te wekken. Of je nu een auto, busje, vrachtwagen of tractor hebt, deze startkabelset laat je nooit in de steek. Dankzij de flexibele kabels en geïsoleerde klemmen is het gebruik eenvoudig en veilig.
bekijk hier de handleiding van dit artikel.
ProPlus, Startkabelset - TÜV/GS-gekeurd - 35 mm² - 4,5 m - Max. 480A, startkabel, auto, veiligheid & pech, startkabels, ProPlus startkabel, Accukabel, Spring leidingen, Springleidingen, Starthulp