Slotcilinder 35/35 mm in geborsteld nikkel met 3 sleutels en schroef. Praktisch voor dagelijks afsluiten van binnen- en buitendeuren. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Deze slotcilinder 35/35 mm in geborsteld nikkel is een praktische deurcilinder voor dagelijks gebruik in binnen- en buitendeuren. Je krijgt een complete cilinderset met 3 sleutels en bevestigingsschroef voor eenvoudig afsluiten en ontgrendelen. De cilinder is bedoeld voor woningen, appartementen en kantoren waar je een bestaande cilinder wilt vervangen of een deur wilt voorzien van een nette en functionele sluitoplossing. Door de gelijke maatverdeling van 35/35 mm is deze uitvoering geschikt voor situaties waarbij de cilinder aan beide zijden gelijk moet doorlopen. De nikkelkleurige afwerking past goed bij veel soorten deurbeslag en geeft de deur een moderne, verzorgde uitstraling. Op de verpakking is duidelijk zichtbaar dat de set bestaat uit een cilinder, 3 sleutels en een lange bevestigingsschroef.
De slotcilinder is ontworpen voor regelmatig gebruik en heeft een opgegeven mechanisme duurzaamheid tot 25.000 cycli. De body is gemaakt van licht aluminium en het mechanisme is uitgevoerd in aluminium-zink legering, ook bekend als ZnAl. Deze materiaalcombinatie is bedoeld voor soepele bediening en comfortabel gebruik bij het dagelijks openen en sluiten van deuren. De geborstelde nikkelafwerking geeft de cilinder een rustige, elegante uitstraling die goed aansluit bij zowel moderne als klassieke deurstijlen. De zichtbare cilinder heeft een zilverkleurige afwerking met fijne borstelstructuur en wordt geleverd in een blisterverpakking. Dankzij de meegeleverde sleutels en bevestigingsschroef heb je direct een complete set voor montage in een geschikt slot. Deze uitvoering is een standaard sleutelcilinder zonder duimknop, waardoor je de deur met de meegeleverde sleutels bedient.
Je monteert deze slotcilinder met de meegeleverde bevestigingsschroef in een passend deurslot en gebruikt de sleutels voor vergrendelen en ontgrendelen. De maat 35/35 mm is een belangrijke specificatie, omdat de cilinder moet aansluiten op de dikte van de deur, het beslag en de positie van het slot. Controleer daarom altijd vooraf of deze maat overeenkomt met je huidige cilinder of met de benodigde maat voor je deur. De gelijke verdeling maakt deze cilinder handig wanneer de lengte aan beide zijden gelijk moet zijn. Dat kan praktisch zijn bij deuren met een symmetrische opbouw of wanneer je een cilinder zoekt die aan beide kanten ongeveer even ver uitkomt. De cilinder is bedoeld voor binnen- en buitendeuren in huis, op kantoor of in een appartement. De 3 sleutels zijn handig wanneer meerdere gebruikers toegang nodig hebben, terwijl de bevestigingsschroef zorgt voor de montage van de cilinder in het slot.
Met deze slotcilinder 35/35 mm kies je voor een complete, nette en praktische oplossing voor deuren die je dagelijks met een sleutel wilt afsluiten en openen.
slotcilinder 35/35 mm, deurcilinder nikkel, cilinder met sleutels, profielcilinder 35/35, geborsteld nikkel, 3 sleutels, montageschroef, cilinder binnen en buiten, Keltin slotcilinder, aluminium cilinder
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.