De ProPlus slangtule koppeling van 19 mm is ideaal voor het verlengen van waterleidingen in je camper of caravan. Betrouwbaar en duurzaam! Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
De ProPlus slangtule koppeling van 19 mm is ideaal voor het verlengen van waterleidingen in je camper of caravan. Betrouwbaar en duurzaam! Op zoek naar een betrouwbare slangtule koppeling voor je waterleiding? De ProPlus slangtule koppeling - Ø 19 mm - Wit is precies wat je nodig hebt! Deze hoogwaardige koppeling is ontworpen om lang mee te gaan en is geschikt voor een breed scala aan toepassingen. Handig voor tuinwerk en onderhoud, zodat je sneller klaar bent. Je gebruikt deze slangen & sproeier wanneer je behoefte hebt aan een praktische oplossing die past bij Tuin, Bewatering, Slangen & Sproeiers.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. De ProPlus slangtule koppeling - Ø 19 mm - Wit is gemaakt van Nylon (PA) en is bestand tegen barstdrukken tot 8 bar. Daarnaast is het geschikt voor temperaturen tot wel 80 graden Celsius, wat betekent dat het perfect is voor zowel warm als koud water.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. Met een diameter van 19 mm is deze koppeling perfect voor het aansluiten van slangen met dezelfde diameter. Het ontwerp zorgt voor een strakke en nette aansluiting op je waterleiding. Of je nu een loodgieter bent die op zoek is naar hoogwaardige koppelingen voor een klus, of een doe-het-zelver die thuis een reparatie moet uitvoeren, de ProPlus slangtule koppeling - Ø 19 mm - Wit is de perfecte keuze. Bestel het vandaag nog en profiteer van de hoogwaardige kwaliteit en duurzaamheid van deze fantastische koppeling!
Of je nu een professionele loodgieter bent of een doe-het-zelver, de ProPlus slangtule koppeling - Ø 19 mm - Wit biedt de betrouwbaarheid en duurzaamheid die je nodig hebt voor elke waterleidingklus. Mis deze kans niet om je waterleidingsysteem te verbeteren met een product van hoge kwaliteit.
ProPlus, slangen & sproeier, tuin, bewatering, slangen & sproeiers, ProPlus slangen & sproeier, Slangtule koppeling, Koppeling met 19 mm diameter, Nylon koppeling, PA koppeling, DVGW w270 koppeling, KTW Ampère koppeling, Hoge kwaliteit koppeling, Duurzame koppeling, Koppeling bestand tegen hoge temperaturen, Koppeling bestand tegen barstdruk, Koppeling geschikt voor warm en koud water, Witte koppeling.