Bedien je Nexus 8-systeem met deze zwarte SL-C6000 schakelaar, geleverd met een buitenkabel van 1750 mm en een binnenkabel. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
De SL-C6000 schakelaar is bedoeld voor een passend Nexus systeem met acht versnellingen. Met de bediening aan het stuur verander je de stand van de versnellingsnaaf. Dat geeft je verschillende overbrengingen om de trapweerstand aan te passen aan je rit. De schakelaar is interessant als vervanging van een bijpassend onderdeel of voor het opbouwen van een geschikte fiets met deze naafversnelling.
De schakelaar wordt geleverd met een buitenkabel van 1750 mm en een binnenkabel. De binnenkabel brengt de beweging van de bediening over, terwijl de buitenkabel de geleiding langs de fiets verzorgt. De buitenkabellengte is daarom relevant voor de route van het stuur naar het mechanisme bij het achterwiel. De twee kabelonderdelen horen bij de samenstelling van deze aangeboden uitvoering.
De zwarte kleur sluit aan bij veel donkere stuuronderdelen en handgrepen. Dit model wordt geleverd in werkplaatsverpakking, met de nadruk op de schakelaar en de kabelonderdelen. Bij het kiezen van de bediening moeten het aantal versnellingen en de passende Nexus opbouw overeenkomen. Met de juiste kabelgeleiding en afstelling kan de schakelaar de acht standen van de bijbehorende naaf bedienen.
Nexus 8 schakelaar, SL-C6000 bediening, kabelset 1750 mm, zwarte draaischakelaar, acht versnellingen, schakelkabel fiets, naafversnelling schakelaar, Shimano
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.