Voorkom lekkages en vervang versleten ventielslangen met de Simson Losse Ventielslang. Geschikt voor Hollands, Dunlop en Blitz ventielen. Lengte: 10 meter. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Voorkom lekkages en vervang versleten ventielslangen met de Simson Losse Ventielslang. Geschikt voor Hollands, Dunlop en Blitz ventielen. Lengte: 10 meter. Als fervent fietser weet je als geen ander hoe belangrijk het is om je fiets in goede staat te houden. De Simson Losse Ventielslang is een onmisbaar onderdeel voor het behoud van je banden en het voorkomen van lekkages. Deze ventielslang is speciaal ontworpen voor de traditionele "oude" Hollandse ventielen en is geschikt als vervanging van kapotte of versleten ventielslangen. Handig voor dagelijks fietsen, met extra focus op comfort en betrouwbaarheid. Je gebruikt deze bandenplakset wanneer je behoefte hebt aan een praktische oplossing die past bij Fiets, Onderhoud & Reparatie, Bandenplaksets.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Met een lengte van 10 meter, is deze Simson ventielslang geschikt voor Dunlop ventielen, Blitz ventielen en Hollands ventielen. Hierdoor kun je de ventielslang gebruiken voor nagenoeg alle fietsen met deze ventielen. De ventielslang wordt geleverd in een handige opbergbox, waardoor je deze altijd gemakkelijk bij de hand hebt wanneer je deze nodig hebt.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. Het kan voorkomen dat na verloop van tijd de ventielslang poreus wordt en niet meer goed het ventiel afsluit. Hierdoor kan je band langzaam leeglopen, wat vervelend is tijdens het fietsen. Met de Simson Losse Ventielslang voorkom je deze problemen en kun je met een gerust hart op pad.
Met de Simson Losse Ventielslang ben je altijd voorbereid op onverwachte lekkages. Dankzij de handige opbergbox en de lengte van 10 meter, heb je altijd voldoende ventielslang bij de hand om je fiets in topconditie te houden. Of je nu een fervent fietser bent of gewoon je fiets goed wilt onderhouden, deze ventielslang is een must-have voor elke fietser.
Simson, bandenplakset, fiets, onderhoud & reparatie, bandenplaksets, Simson bandenplakset, Simson Ventielslang, 10 meter, Hollands ventiel, Dunlop ventiel, Blitz ventiel, vervanging, opbergbox, poreus, leeglopen.