Vernieuw het remvlak van een passende hydraulische velgrem met remblokken voor Magura HS33 en HS11. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Deze remblokken zijn bedoeld voor een passende Magura HS33- of HS11-velgrem. De rembediening is hydraulisch, terwijl de blokken tegen de velg remmen. Dat onderscheidt dit product van blokken voor een hydraulische schijfrem. De blokvorm wordt gekozen op het specifieke HS-remmechanisme.
Het remblok is het deel dat tijdens het remmen contact maakt met de velg. Slijtage ontstaat daarom op dat oppervlak. De uitvoering heeft een kliksysteem voor het vervangen van de blokken. Daardoor kan het remvlak worden vernieuwd binnen de bestaande passende houder.
Een nieuwe voering is een afzonderlijke stap binnen het onderhoud van de velgrem. De hydraulische bediening en andere delen van het systeem blijven afzonderlijke onderdelen. De toepassing is beperkt tot HS33 en HS11. Zo kies je een concrete vervanging van het remvlak voor deze hydraulische velgremmen.
HS33 remblokken, HS11 velgremblokken, hydraulische velgrem, remvlak vervangen, klikremblok fiets, velgrem onderhoud, HS remvoering, Simson
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.