Ruhhy pijpreinigingsslang 20 m met 4 adapters voor hogedrukreinigers. Tot 138 bar, knikvrij en flexibel. Ideaal voor afvoeren, bestrating en gereedschap. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
De Ruhhy pijpreinigingsslang van 20 meter is een krachtige en flexibele oplossing voor het verwijderen van hardnekkige verstoppingen en vuil. Geschikt voor pijpen, regenafvoeren, rioleringen, bestrating en zelfs aangekoekt vuil op tuingereedschap. Deze slang werkt zonder chemicaliën en maakt schoon met pure waterdruk, waardoor je milieuvriendelijk en efficiënt te werk gaat. Dankzij de lengte van 20 meter bereik je moeiteloos ook moeilijk toegankelijke plekken.
De slang wordt geleverd met 4 universele adapters, zodat hij past op verschillende modellen hogedrukreinigers. Het duurzame ontwerp met knikbescherming voorkomt beschadigingen en zorgt voor langdurig gebruik. Met een maximale werkdruk van 138 bar en bestand tegen temperaturen tot 60°C is de slang geschikt voor intensief gebruik. De speciale spuitkoppen verwijderen blokkades en vuil snel en effectief, zonder dat je leidingen hoeft los te maken.
Sluit de slang eenvoudig aan op je hogedrukreiniger, kies de juiste adapter en je kunt direct aan de slag. De flexibele constructie maakt het mogelijk om bochten en krappe ruimtes te bereiken, terwijl de krachtige waterstraal het werk voor je doet. Ideaal voor zowel huishoudelijk gebruik als voor klussen in de tuin of werkplaats.
Ruhhy pijpreinigingsslang 20 meter, hogedrukreiniger slang, rioolreinigingsslang met adapters, afvoer ontstoppen zonder chemicaliën, flexibele hogedrukslang