Cilinder met knop 30G/45 mm in geborsteld nikkel voor deuren. Snel afsluiten van binnenuit zonder sleutel, inclusief 3 sleutels. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Deze cilinder met knop 30G/45 mm in geborsteld nikkel is een praktische profielcilinder voor deuren die je elke dag snel en comfortabel wilt bedienen. Dankzij de draaiknop aan de binnenzijde vergrendel en ontgrendel je de deur eenvoudig zonder sleutel. Dat is ideaal voor woningen, appartementen en kantoren waar je van binnenuit direct wilt afsluiten, terwijl je aan de andere zijde normale sleutelbediening behoudt. De cilinder is uitgevoerd als enkelzijdige knopcilinder. Je gebruikt de sleutel aan de sleutelzijde en draait aan de knopzijde snel open of dicht. Hierdoor hoef je binnen niet steeds naar een sleutel te zoeken en kun je de deur meteen bedienen wanneer dat nodig is. De maat 30G/45 mm is belangrijk bij het vervangen van een bestaande cilinder, omdat de cilinder goed moet aansluiten op de deur, de slotkast en het deurbeslag. De G-aanduiding verwijst naar de knopzijde, zodat je vooraf kunt controleren aan welke kant de draaiknop moet komen. De afwerking in geborsteld nikkel geeft de cilinder een nette, moderne en neutrale uitstraling die goed past bij zilverkleurig beslag, deurkrukken en slotplaten. De set wordt geleverd met 3 sleutels en een bevestigingsschroef, zodat je de belangrijkste onderdelen voor montage direct bij elkaar hebt.
De aluminium behuizing en het messing mechanisme zorgen voor een stevige basis en soepele werking bij dagelijks gebruik. De behuizing van deze cilinder met knop is gemaakt van aluminium. Dat maakt de cilinder licht van constructie, terwijl hij toch stabiel aanvoelt in de deur. Het mechanisme is uitgevoerd in messing en is bedoeld voor nauwkeurige bediening bij openen en sluiten. Volgens de opgegeven specificatie heeft het mechanisme een duurzaamheid tot 50.000 cycli, waardoor deze knopcilinder geschikt is voor intensief gebruik in huiselijke en zakelijke omgevingen. De geborstelde nikkelafwerking zorgt voor een verzorgde uitstraling en maakt de cilinder geschikt voor deuren waarbij het zichtbare beslag netjes moet aansluiten op de rest van het interieur. Op de productafbeelding is een compacte profielcilinder zichtbaar met een brede platte draaiknop aan één zijde, een sleutelzijde aan de andere kant en een montageopening voor de bevestigingsschroef. De Tvardy-markering is zichtbaar op de knopzijde. De cilindervorm, de strakke metalen look en de borstelstructuur geven het product een professionele uitstraling zonder overbodige details. Deze cilinder is daardoor geschikt voor praktische vervanging van een bestaande cilinder met dezelfde maatvoering, maar ook voor situaties waarin je de bediening aan de binnenzijde comfortabeler wilt maken. De combinatie van aluminium, messing en geborsteld nikkel maakt dit een functionele sluitoplossing voor dagelijks deurgebruik.
Je plaatst de knopcilinder in een passende deur en zet hem vast met de meegeleverde bevestigingsschroef. Na montage gebruik je de draaiknop aan de binnenzijde om de deur snel te vergrendelen of te ontgrendelen. Aan de andere zijde blijft de deur bedienbaar met één van de 3 meegeleverde sleutels. Dat is handig wanneer je vaak van binnenuit afsluit, bijvoorbeeld in de avond, tijdens werktijd of wanneer je een ruimte tijdelijk wilt beveiligen. De enkelzijdige draaiknop voorkomt dat je aan de binnenzijde steeds een sleutel moet zoeken of in het slot moet laten zitten. Je draait de knop om en de deur is direct geopend of afgesloten. De 3 sleutels zijn praktisch wanneer meerdere personen toegang nodig hebben of wanneer je reservesleutels apart wilt bewaren. De maat 30G/45 mm moet goed overeenkomen met jouw deur, slot en beslag. Meet daarom altijd vooraf de bestaande cilinder of de benodigde maat op. Controleer ook aan welke zijde de draaiknop moet zitten, omdat de G-zijde de knopzijde aanduidt. Deze cilinder met knop is geschikt voor woningen, appartementen en kantoren waar dagelijks gebruiksgemak, normale sleuteltoegang en een nette afwerking belangrijk zijn. De geborstelde nikkelkleur combineert makkelijk met veel soorten zilverkleurig deurbeslag en past daardoor in moderne interieurs, zakelijke ruimtes en standaard deuren in huis.
Met deze cilinder met knop 30G/45 mm maak je dagelijks afsluiten sneller en makkelijker. Je bedient de deur van binnenuit zonder sleutel en behoudt aan de andere zijde normale sleuteltoegang met 3 sleutels.
cilinder met knop, knopcilinder 30G/45 mm, profielcilinder met knop, cilinderslot met draaiknop, nikkel cilinder, deurcilinder met sleutels, slotcilinder 30G/45, cilinder vervangen, enkelzijdige knopcilinder, deurslot cilinder
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.