Ontdek de veelzijdige GEKO circlip tang van 200 mm, ideaal voor het monteren en demonteren van interne borgveren. Met stevige grip en slanke punten voor precisiewerk. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Ontdek de veelzijdige GEKO circlip tang van 200 mm, ideaal voor het monteren en demonteren van interne borgveren. Met stevige grip en slanke punten voor precisiewerk. De GEKO Circlip interne rechte tang van 200mm (8") is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser of professional die werkt met interne borgveren. Deze tang is speciaal ontworpen voor het monteren en demonteren van interne borgveren, vooral binnen remklauwen. Met zijn slanke en functionele uiteinden biedt deze tang uitzonderlijke precisie en controle, zelfs bij de kleinste ringen. Maakt klussen een stuk makkelijker, zonder onnodig gedoe.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Dankzij de slanke uiteinden van ongeveer 1mm in diameter, biedt de GEKO Circlip tang een ongeëvenaarde precisie. Dit maakt het mogelijk om zelfs de kleinste ringen met gemak te hanteren. Of je nu werkt in krappe ruimtes of met delicate onderdelen, deze tang zorgt ervoor dat je altijd de controle behoudt.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. De handgrepen van de GEKO Circlip tang zijn bedekt met een speciaal rubbermateriaal dat zorgt voor een stevige grip en comfort tijdens langdurig gebruik. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium staal, biedt deze tang de duurzaamheid en sterkte die je nodig hebt voor herhaaldelijk gebruik in veeleisende omstandigheden. De ingebouwde uitbreidingsveer maakt het werk nog efficiënter door de tang automatisch te openen na gebruik.
De GEKO Circlip interne rechte tang is een essentieel gereedschap voor iedereen die werkt met mechanische toepassingen waarbij precisie en betrouwbaarheid cruciaal zijn. Of je nu een professional bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze tang biedt de kwaliteit en prestaties die je nodig hebt om elke klus te klaren.
GEKO, serviceapparatuur, geko tools, gereedschap voor werkplaats en garage, GEKO serviceapparatuur, serviceapparatuur 200 mm, Circlip tang, interne borgveren, remklauwen, precisie gereedschap, mechanische toepassingen