Elektrische wijnopener met 500 mAh accu voor moeiteloos openen van wijnflessen, met foliesnijder, led, micro-USB-kabel en capaciteit tot 40 flessen. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Een goede fles wijn openen hoeft geen krachtmeting te zijn. Deze elektrische wijnopener met accu helpt je om wijnflessen zonder handmatig draaien te ontkurken. De TS2905 gebruikt een ingebouwde Ni-MH-accu van 3,6 V en 500 mAh en werkt daardoor zonder losse batterijen of netsnoer tijdens het openen. Een blauwe led geeft aan wanneer het apparaat in werking is. Met de meegeleverde foliesnijder maak je de flessenhals eerst vrij, zodat je daarna direct met de opener aan de slag kunt.
De elektrische wijnopener is voorzien van een oplaadbare Ni-MH-accu van 3,6 V en 500 mAh. Daardoor laad je het apparaat opnieuw op in plaats van losse batterijen te vervangen. Een volledige laadbeurt duurt volgens de productspecificaties ongeveer 8 tot 10 uur. Bij een volledig geladen accu kan de opener tot 40 wijnflessen openen, waardoor je hem meerdere keren kunt gebruiken voordat opnieuw opladen nodig is.
De behuizing heeft een breedte van 4,5 cm en een hoogte van 19,5 cm. Over het materiaal van de behuizing en specifieke onderhoudsvoorschriften zijn geen aanvullende gegevens vermeld. De aanwezige laadstatusindicator helpt je om de toestand van de accu tijdens het gebruik en opladen in de gaten te houden.
Met één druk op de bediening zet je het elektrische openingsmechanisme in werking. De blauwe led licht tijdens het gebruik op en geeft zo visuele feedback. Voor het openen verwijder je met de meegeleverde foliesnijder eerst de folie rond de hals van de wijnfles. Daarna plaats je de elektrische wijnopener op de fles en laat je het mechanisme het werk doen, zonder zelf met een traditionele kurkentrekker te hoeven draaien.
Opladen gebeurt via de meegeleverde micro-USB-kabel. Dankzij de ingebouwde accu gebruik je de opener na het laden draadloos, wat handig is aan tafel, in de keuken of op een andere plek waar je wijn serveert. De opgegeven capaciteit van maximaal 40 flessen geldt bij een volledig geladen accu. Houd rekening met een laadtijd van 8 tot 10 uur wanneer de accu opnieuw moet worden opgeladen.
De combinatie van een elektrische opener, foliesnijder, micro-USB-kabel en laadstatusindicator maakt de TS2905 compleet voor dagelijks gebruik. Je hebt geen losse AA-batterijen nodig en kunt de opener na het opladen direct meenemen naar de plek waar je de fles wilt openen.
Met de elektrische wijnopener TS2905 kies je voor draadloos ontkurken met een oplaadbare accu. De meegeleverde foliesnijder en micro-USB-kabel maken de set direct praktisch in gebruik, terwijl de blauwe led en laadstatusindicator ondersteuning geven tijdens het openen en opladen.
elektrische wijnopener, wijnopener met accu, elektrische kurkentrekker, oplaadbare wijnopener, wijnflesopener, foliesnijder, micro-USB wijnopener, TS2905
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.