Elektrische SUP pomp 12 V met 20 PSI, LCD-display en 6 opzetstukken. Handig voor SUP-board, kajak, ponton en luchtmatras onderweg. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Met deze elektrische SUP pomp 12 V pomp je je SUP-board, kajak, ponton of luchtmatras snel op zonder handmatig pompen. De zwarte pomp van Trizand is een praktische keuze voor watersporters die onderweg, op de camping, bij het meer of op het strand snel hun opblaasbare uitrusting klaar willen maken. De pomp werkt via een 12 V sigarettenaansteker en is daardoor vooral handig in combinatie met de auto. Dankzij de maximale druk van 20 PSI, de luchtstroom van 70 tot 350 l per min en de meegeleverde 6 opzetstukken is deze pomp geschikt voor verschillende opblaasbare producten. Je gebruikt hem niet alleen om lucht in je SUP-board te pompen, maar ook om lucht weer uit je materiaal te laten lopen na gebruik. Het compacte formaat van 23,5 x 16 x 9,5 cm, het gewicht van 1,65 kg en de draaggreep maken hem makkelijk mee te nemen in de kofferbak, camper, caravan of watersporttas.
Deze elektrische SUP pomp is betrouwbaar door de stevige behuizing, antislipvoetjes en duidelijke technische uitvoering voor 12 V gebruik. De pomp is gemaakt van ABS, siliconen, nylon, PA en PC, materialen die passen bij een compacte pomp die vaak wordt meegenomen en gebruikt rondom buitenactiviteiten. De antislipvoetjes helpen de pomp stabieler te staan tijdens het pompen, terwijl de draaggreep handig is wanneer je de pomp van auto naar waterkant of kampeerplek verplaatst. Het apparaat heeft een vermogen van 110 W, een geluidsniveau van 85 dB en een maximale werkdruk van 20 PSI of 1,38 bar. De pomp is volgens de productinformatie getest volgens Europese normen. Belangrijk is wel dat je hem correct gebruikt. Laat de pomp niet langer dan 20 minuten onafgebroken draaien, omdat de motor anders kan oververhitten. Na 20 minuten continu gebruik moet de pomp ongeveer 30 minuten volledig afkoelen voordat je hem opnieuw gebruikt.
Je stelt de gewenste druk eenvoudig in met de plus- en minknoppen en leest de waarden af op het LCD-display in PSI of bar. Daarna sluit je de 70 cm lange pompslang aan op het juiste opzetstuk en verbind je de pomp met de 12 V aansluiting van de auto via de 240 cm lange voedingskabel. De ON/OFF-knop maakt de bediening overzichtelijk en de 6 meegeleverde opzetstukken zorgen voor brede toepasbaarheid bij SUP-boards, pontons, kajaks, luchtmatrassen en ander opblaasbaar watersportmateriaal. De pomp heeft een 2-in-1 functie, waardoor je naast opblazen ook lucht kunt laten ontsnappen. Dat scheelt tijd bij het opruimen na een dag op het water. Gebruik de pomp altijd volgens de handleiding, blokkeer de luchtopeningen niet en trek de slang niet los tijdens het pompen, omdat hoge druk letsel kan veroorzaken. Houd toezicht tijdens gebruik en gebruik het apparaat niet wanneer een onderdeel of slang beschadigd is.
Wil je sneller het water op en minder tijd kwijt zijn aan handmatig pompen? Deze elektrische SUP pomp 12 V combineert kracht, compacte afmetingen en 6 opzetstukken voor praktisch gebruik onderweg.
elektrische SUP pomp, SUP pomp 12 V, pomp voor SUP-board, pomp 20 PSI, watersport pomp, pomp met LCD-display, pomp met 6 opzetstukken, pomp voor kajak, pomp voor ponton, opblaaspomp auto