Menu
EUR

Collectie

19527 Producten
Toon:
Talen Tools
Talen Tools messing sektorsproeier met 3/4" aansluiting. Instelbare sproeistanden voor gelijkmatige besproeiing van grote oppervlaktes. Radius tot 16 ... Meer
Talen Tools messing sektorsproeier met 3/4" aansluiting. Instelbare sp...
€33,95 €28,06
 
 
Talen Tools
Talen Tools duurzame mattenklopper: lichtgewicht en flexibel, perfect voor het grondig reinigen van matten, kussens en dekens. Comfortabel in gebruik. Meer
Talen Tools duurzame mattenklopper: lichtgewicht en flexibel, perfect ...
€24,95 €20,62
 
 
Talen Tools
De Talen Tools Luiwagen Fiber/Polypropyleen met Dul is perfect voor het schrobben met heet water, uitgerust voor stevige schoonmaak, breedte 22 cm. Meer
De Talen Tools Luiwagen Fiber/Polypropyleen met Dul is perfect voor he...
€11,95 €9,88
 
 
Talen Tools
De Talen Tools Luiwagen Fiber Inclusief Steel biedt superieure reinigingskracht met een 120 cm metalen steel, perfect voor schrobben met heet water. Meer
De Talen Tools Luiwagen Fiber Inclusief Steel biedt superieure reinigi...
€16,95 €14,01
 
 
Talen Tools
Optimaliseer de ondersteuning voor uw planten met de Talen Tools Kunststof Plantenstok, 120 cm lang en Ø 11 mm, perfect voor diverse tuinprojecten. Meer
Optimaliseer de ondersteuning voor uw planten met de Talen Tools Kunst...
€2,95 €2,44
 
 
Talen Tools
Ontdek de Talen Tools Flexibele Kuip van 26 liter in lichtblauw, perfect voor diverse toepassingen in tuin en huishouden, van tuinafval tot wasopslag. Meer
Ontdek de Talen Tools Flexibele Kuip van 26 liter in lichtblauw, perfe...
€10,95 €9,05
 
 
Talen Tools
Messing kraannippel met uitwendige draad van 3/4 inch. Geschikt voor buitenkranen en apparaten. Duurzaam, weerbestendig, en eenvoudig te installeren. Meer
Messing kraannippel met uitwendige draad van 3/4 inch. Geschikt voor b...
€4,95 €4,09
 
 
Talen Tools
Messing kraannippel met uitwendige draad van 1/2 inch. Geschikt voor buitenkranen en apparaten. Duurzaam, weerbestendig, en eenvoudig te installeren. Meer
Messing kraannippel met uitwendige draad van 1/2 inch. Geschikt voor b...
€4,95 €4,09
 
 
Talen Tools
Bescherm je knieën tijdens straten of tuinieren met het ergonomische knielkussen van Talen Tools. Dikke, comfortabele en duurzame kniemat. Meer
Bescherm je knieën tijdens straten of tuinieren met het ergonomische ...
€62,95 €52,02
 
 
Talen Tools
Robuuste Talen Tools Kloofbijl met Hickory Steel van 3000 gram, ideaal voor het kloven van dik hout en als voorhamer. Meer
Robuuste Talen Tools Kloofbijl met Hickory Steel van 3000 gram, ideaal...
€91,95 €75,99
 
 
Talen Tools
Robuuste Talen Tools Kloofbijl 3kg met dubbele functie als voorhamer, perfect voor het kloven van dik hout. Meer
Robuuste Talen Tools Kloofbijl 3kg met dubbele functie als voorhamer, ...
€51,95 €42,93
 
 
Talen Tools
Talen Tools klimplantgeleiders voor takken van 25-45 mm, 6 stuks. Duurzaam, weerbestendig en perfect voor het geleiden van klimplanten. Meer
Talen Tools klimplantgeleiders voor takken van 25-45 mm, 6 stuks. Duur...
€3,95 €3,26
 
 
Talen Tools
Versterk de groei van uw klimplanten met het Talen Tools Klim/Groengeleidenet, 5x2 meter, weerbestendig en perfect voor verticale tuinen. Meer
Versterk de groei van uw klimplanten met het Talen Tools Klim/Groengel...
€6,95 €5,74
 
 
Talen Tools
Gebruik Talen Tools Jute Touw Groen, 90 meter, voor discreet en duurzaam binden van planten en bloemstukken in uw tuin. Meer
Gebruik Talen Tools Jute Touw Groen, 90 meter, voor discreet en duurza...
€3,95 €3,26
 
 
Talen Tools
Talen Tools ijskrabber met sneeuwborstel, lichtgewicht en duurzaam. Verwijdert efficiënt sneeuw en ijs van je auto. Compact en eenvoudig op te bergen Meer
Talen Tools ijskrabber met sneeuwborstel, lichtgewicht en duurzaam. Ve...
€3,95 €3,26
 
 
Talen Tools
Ontdek de kracht & duurzaamheid van de Talen Tools Idealspade Nummer 2, perfect voor zware grond. Langdurig scherp, impact-absorberend & comfortabel i... Meer
Ontdek de kracht & duurzaamheid van de Talen Tools Idealspade Nummer 2...
€233,00 €192,56
 
 
Talen Tools
Kant-en-klare Talen Tools haspel met 25 meter gele tuinslang en 3/4" snelkoppelingen. Verzinkt en eenvoudig te verplaatsen. Meer
Kant-en-klare Talen Tools haspel met 25 meter gele tuinslang en 3/4" s...
€232,00 €191,74
 
 
Talen Tools
Efficiënt schoonmaken met de Talen Tools Handveger, 31 cm met zachte cocos haren, ideaal voor gevoelige oppervlakken. Meer
Efficiënt schoonmaken met de Talen Tools Handveger, 31 cm met zachte ...
€2,95 €2,44
 
 
Talen Tools
Ervaar optimaal tuincomfort met de Talen Tools Handkrabber Essensteel Medium, perfect voor het precies bewerken van grond en het voorkomen van onkruid... Meer
Ervaar optimaal tuincomfort met de Talen Tools Handkrabber Essensteel ...
€18,95 €15,66
 
 
Talen Tools
Optimaliseer je tuinwerk met het Talen Tools Handharkje Essensteel Medium, perfect voor een nauwkeurige verzorging van je planten en bloembedden. Meer
Optimaliseer je tuinwerk met het Talen Tools Handharkje Essensteel Med...
€18,95 €15,66
 
 
Talen Tools
Slimme hak met beugel van 16 cm, ideaal voor snel en precies tuinwerk. Duurzaam verzinkt staal en perfect voor onkruid verwijderen met weinig moeite. Meer
Slimme hak met beugel van 16 cm, ideaal voor snel en precies tuinwerk....
€13,95 €11,53
 
 
Talen Tools
Verzorg en scheid uw gazon van borders met Talen Tools Grasranden, 9m lang en 9cm hoog, perfect voor een strakke tuin. Meer
Verzorg en scheid uw gazon van borders met Talen Tools Grasranden, 9m ...
€10,95 €9,05
 
 
Talen Tools
Voorkom verstoppingen en lekkages met de Talen Tools Gootschep gemaakt van Zwart Kunststof. Lichtgewicht, roestvrij en perfect voor elk type dakgoot. Meer
Voorkom verstoppingen en lekkages met de Talen Tools Gootschep gemaakt...
€6,95 €5,74
 
 
Talen Tools
Messing GK-snelkoppeling met inwendige draad 3/4 inch. Duurzaam, weerbestendig en eenvoudig te installeren. Ideaal voor apparaten met uitwendige draad... Meer
Messing GK-snelkoppeling met inwendige draad 3/4 inch. Duurzaam, weerb...
€8,95 €7,40
 
 
Toon 12409 - 12432 van 19527
Merken
  • Bekijk meer
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €75,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit product is toegevoegd

Bekijk ook eens