Betrouwbare GEKO carburateur voor Stihl MS170 en MS180, inclusief pakkingen. Eenvoudige montage met 2 schroeven. Perfect voor optimale motorprestaties. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Betrouwbare GEKO carburateur voor Stihl MS170 en MS180, inclusief pakkingen. Eenvoudige montage met 2 schroeven. Perfect voor optimale motorprestaties. De GEKO carburettor is speciaal ontworpen voor de Stihl MS170 en MS180 kettingzagen. Dit essentiële onderdeel zorgt voor de juiste brandstof-luchtmengverhouding, wat cruciaal is voor een efficiënte werking van je kettingzaag. Of je nu een professional bent die dagelijks met kettingzagen werkt of een doe-het-zelver die zijn gereedschap in topconditie wil houden, deze carburettor is een betrouwbare keuze. Maakt klussen een stuk makkelijker, zonder onnodig gedoe. Je gebruikt deze benzine- en elektrische kettingzagen wanneer je behoefte hebt aan een praktische oplossing die past bij GEKO Tools, Tuin, Benzine- en elektrische kettingzagen.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Met een bevestiging op 2 schroeven en een schroefafstand van 30 mm, is de installatie van deze carburettor eenvoudig en snel. De totale hoogte van 75 mm en een dikte van 30 mm zorgen ervoor dat hij perfect past in je Stihl kettingzaag. De diameter van het gat is 15 mm, wat bijdraagt aan een optimale luchtstroom en brandstoftoevoer.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. Bij de GEKO carburettor worden ook belangrijke componenten meegeleverd zoals pakkingen, een brandstoflijn, olielijn, bougie, brandstoffilter en luchtfilter. Deze onderdelen zijn essentieel voor het onderhoud en de prestaties van je kettingzaag, waardoor je langer kunt genieten van een soepel werkende machine.
Met de GEKO carburettor voor Stihl MS170 en MS180 ben je verzekerd van een betrouwbare en efficiënte werking van je kettingzaag. Deze carburettor is een must-have voor iedereen die het meeste uit zijn gereedschap wil halen. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil in prestaties!
GEKO, benzine- en elektrische kettingzagen, geko tools, tuin, GEKO benzine- en elektrische kettingzagen, benzine- en elektrische kettingzagen 75 mm, GEKO carburettor, Stihl MS170, Stihl MS180, kettingzaag onderdelen, brandstof-luchtmengverhouding, kettingzaag onderhoud