Voeg een passend accuslot toe bij een Bosch PowerPack 400 of 500 Rack-accu op de bagagedrager. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Dit accuslot is bedoeld voor de Bosch PowerPack 400 Rack en PowerPack 500 Rack. Het slot krijgt een plaats bij de accu op de bagagedrager. Dat is een gerichte toepassing die verschilt van een slot voor een accu in de onderbuis. De passende Rack-uitvoering bepaalt daarom de keuze.
Een accuslot maakt deel uit van de beveiliging rond de verwijderbare fietsaccu. Het is een andere voorziening dan het ringslot waarmee de fiets zelf wordt afgesloten. De BES2/BES3-aanduiding hoort bij de toepassing van deze uitvoering. De specifieke PowerPack Rack-modellen blijven daarbij de concrete accu’s waarvoor het slot bedoeld is.
Een drageraccu kan een afzonderlijk deel van de fietsopbouw zijn. Een passend slot helpt om die accu vergrendeld op haar plaats te houden. De daadwerkelijke slotmontage wordt binnen de bijbehorende drageropbouw uitgevoerd. Zo vernieuw je de slotvoorziening bij een PowerPack 400 Rack- of PowerPack 500 Rack-accu.
bagagedrager accuslot, PowerPack 400 Rack, PowerPack 500 Rack, BES2 BES3 accuslot, drageraccu vergrendelen, fietsaccu slotvoorziening, Rack accu bevestiging, Steco
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.