De ProPlus acculader is eenvoudig te bedienen en van hoge kwaliteit. Met controlelampjes die de laadstatus van 0% tot 100% aangeven, houd je het proces moeiteloos in de gaten. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
De ProPlus acculader is eenvoudig te bedienen en van hoge kwaliteit. Met controlelampjes die de laadstatus van 0% tot 100% aangeven, houd je het proces moeiteloos in de gaten. De ProPlus Acculader - 6 Volt & 12 Volt - 6 Ampère is een veelzijdige en betrouwbare oplossing voor het opladen van je loodaccu's. Of je nu een auto, motorfiets of een ander voertuig hebt, deze acculader zorgt ervoor dat je accu altijd in topconditie blijft. Dankzij de eenvoudige bediening en de hoge kwaliteit van dit apparaat, is het opladen van je accu nog nooit zo makkelijk geweest. Praktisch voor onderweg en handig om je auto netjes en veilig te houden.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Met de ProPlus Acculader hoef je je geen zorgen te maken over de veiligheid. De acculader is uitgerust met controlelampjes die de status van het laden van 0% tot 100% aangeven, zodat je altijd weet hoe ver het laadproces gevorderd is. Bij overbelasting houdt de lader de uitgangsstroom op een normaal niveau en bij kortsluiting schakelt de lader automatisch uit. Na enkele minuten is de lader weer klaar voor gebruik.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. Deze acculader is ontworpen met gebruiksgemak in gedachten. De bediening is eenvoudig en intuïtief, waardoor iedereen de lader kan gebruiken zonder technische kennis. Bovendien is de acculader compact en lichtgewicht, waardoor je hem gemakkelijk kunt opbergen en meenemen. Let op: deze acculader is alleen geschikt voor 6V en 12V loodaccu's met een minimale capaciteit van 20 Ah.
Met de ProPlus Acculader - 6 Volt & 12 Volt - 6 Ampère ben je verzekerd van een betrouwbare en veilige manier om je accu's op te laden. Of je nu thuis bent of onderweg, deze acculader biedt de perfecte oplossing voor al je laadbehoeften.
ProPlus, acculader, auto, onderhoud, acculaders, ProPlus acculader, 6 volt, 12 volt, 6 ampère, loodaccu, motorfiets, betrouwbaar, veilig, gebruiksvriendelijk