Veelzijdige schuurwiel voor slijpen, polijsten en afwerken. Met aluminiumoxide en een stevige katoenrug voor langdurig gebruik. Diameter 60 mm, korrel 100. Lees meer.
of “Betaal achteraf met Billink”
Veelzijdige schuurwiel voor slijpen, polijsten en afwerken. Met aluminiumoxide en een stevige katoenrug voor langdurig gebruik. Diameter 60 mm, korrel 100. De GEKO Abrasive Flap Wheel P100 60x30mm met een 6mm arbor is een onmisbare tool voor iedereen die op zoek is naar precisie en efficiëntie in oppervlaktebehandeling. Of je nu moet slijpen, polijsten, schuren of afwerken, deze flap wheel is ontworpen om je werk moeiteloos te maken. Dankzij het gebruik van hoogwaardig aluminiumoxide als schuurmateriaal, biedt deze flap wheel een uitstekende duurzaamheid en prestaties. Maakt klussen een stuk makkelijker, zonder onnodig gedoe.
Gemaakt om betrouwbaar aan te voelen in normaal gebruik. Wat deze flap wheel echt bijzonder maakt, is het ontwerp dat bestand is tegen belasting. Dit betekent dat je langer kunt werken zonder dat de schijf verstopt raakt of zijn effectiviteit verliest. De katoenen doek backing zorgt voor extra stevigheid, waardoor de schijf zelfs bij intensief gebruik zijn vorm en functionaliteit behoudt. Dit maakt het een betrouwbare keuze voor zowel professionals als doe-het-zelvers.
Direct duidelijk en makkelijk in gebruik. De GEKO Abrasive Flap Wheel is niet alleen veelzijdig, maar ook eenvoudig te gebruiken. Met een impeller diameter van 60 mm en een dikte van 30 mm, is deze schijf ideaal voor een breed scala aan toepassingen. Of je nu werkt aan metaal, hout of kunststof, deze flap wheel levert consistente resultaten. De 6 mm schacht maakt het eenvoudig om de schijf op verschillende gereedschappen te monteren, waardoor je snel en efficiënt kunt werken.
Met de GEKO Abrasive Flap Wheel P100 60x30mm 6mm Arbor haal je een betrouwbare en efficiënte tool in huis die je helpt om elke klus met precisie en gemak te klaren. Of je nu een professional bent of een enthousiaste doe-het-zelver, deze flap wheel is ontworpen om aan al je behoeften te voldoen.
GEKO, lamellenschijven met schacht, geko tools, schuurmaterialen, GEKO lamellenschijven met schacht, lamellenschijven met schacht 60 mm, flap wheel, schuurwiel, oppervlaktebehandeling, slijpen, polijsten, schuren, afwerken, aluminiumoxide, GEKO gereedschap